Berkay Gök
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berkay Gök

Burası sadece forum değil

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın! Empty
MesajKonu: Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın!   Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın! EmptySalı Şub. 16, 2010 10:26 pm

Youtube hala kapalı ve çok güzel videolar var izlemek için antisansür yeterli

İişte İNDİRMEK İÇİN LİNKE BAS... indiriyoruz(Kendi uploadım ve rar şifresi yoktur)

http://rapidshare.com/files/162722311/Antisansuer-KeNj__304_.rar.htmlYoutuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın! Indir

Gelelim şimdi ne yapcamıza

1.Programı kurduk

2. Resimde

Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın! Adszgi3
3.sonra böyle bi pencere çıkıyor çıkmassa minimaze olmuş oluyor yani her şekilde çalışıyor
Eğer bu pencere çıkmassa normal int. exploper açip youtubeye girmelisiniz

Ama aşağıdaki pencere çıkarsa YOUTUBE GİRMEK İÇİN TIKLAYIN yazısına tıklamanız yeterli
Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın! 87872510zs4

4.Youtubedesiniz eger girmesse pcyi reset yapip antisansür simgesine tıklayin ve pcniz her açılışta bir hata verebilir, veriyorsa antisansür tarafındandır ama verdiği hatanin HİÇ BİR ZARARI yoktur ok diyip geçersiniz

+REPE GEREK YOK

Eğer sorun olursa elimden gelen herşeyi yaparım, teşekkür ederim
Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın! Sigpic8358_9

NewLongJu dan ben HungryGazeTR TURKIYE loncasi yardim için oyundan pm atabilirsiniz

NEWLONGJU
Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın! F08
GencNesil LONCASI

+REP Arrow
40 2 http://www.berkaygoktokat.tr.gg

Youtuba girmek için sadece antisansür yeter! Resimli anlatım lütfen bakın!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ss almak isteyenler bi bakın Türkçe yamasıyla bir program resimli anlatım
» Art Money Full + Resimli Anlatım
» video kayıt etme-basit resimli anlatım.
» Otomatik Kasma Hilesi [Resimli Anlatım]
» ss almak ve gm ye göndermek resimli +full anlatım